Смартфон з необмеженим обсягом пам'яті Nextbit Robin за день зібрав на Kickstarter $ 500000

06/09/2015

Стартап Nextbit відкрив на Kickstarter проект по створенню «хмарного» телефону. На мобільний пристрій, в якому ніколи не закінчується пам'ять, необхідно $ 500 000. Авторами проекту є ветерани таких гігантів як Google і HTC.

Смартфон Robin використовує хмарні системи зберігання даних для розвантаження фотографій, відео, файлів і навіть додатків, коли закінчуються 32 ГБ вбудованої пам'яті. Спеціальне ПЗ аналізує регулярні дії користувача і на основі цих даних виконує автоматичне вивантаження зображень і програм, які не використовувалися протягом тривалого періоду часу, на віддалене сховище. Такий підхід дає можливість в міру необхідності вивільняти значний обсяг накопичувача для інших потреб.

Як розповіли в Nextbit, досить торкнутися одного з відправлених в хмару додатків, іконка якого підсвічується сірим, і воно буде завантажено в пам'ять смартфона з усіма супутніми даними і налаштуваннями. Фотографії можуть бути відновлені в повному дозволі або оптимізовані під розмір екрану пристрою. У хмарі завжди можна буде знайти резервну копію файлу в повному дозволі.

Смартфон Nextbit Robin оснащується 5,2-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 1080p, 13-мегапіксельною основною і 5-мегапіксельною фронтальною камерами. Пристрій базується на 6-ядерному процесорі Snapdragon 808 і обладнано 3 ГБ оперативної пам'яті. Ємність вбудованого акумулятора становить 2680 мАг. В наявності сканер відбитків пальців, підтримка NFC, Bluetooth 4.0 LE, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), LTE і роз'єм USB-C.

Необхідні для виробництва $ 500000 Nextbit вдалося зібрати за один день. Перші покупці отримають гаджет за ціною $ 299, подальшим новинка обійдеться в $ 349. У січні 2016 року, коли почнуться перші поставки смартфона, ціна зросте до $ 399.

Вернуться

Для заказа обратного звонка, пожалуйста, заполните форму ниже:

Ваше имя: *

Контактный телефон: *

Удобное время звонка: *
с по